Referencie | Videá | Kontakty

Kontakt

902 303 104

Home  /  Karta tovaru
KARTA TOVARU
  Mueller Hg80 Premium Hinged Knee Brace - Ortéza na koleno, 59011-15139.00 €
110.03 €

 

Kolenná ortéza, kĺbová, exkluzívny materiál Hg80.
Unikátná kolenná kĺbová ortéza, vyrobená z exkluzívneho materiálu HydraCinn™ (Hg80), ktorý je príjemne ľahký, urýchľuje odvod vlhkosti, udrží teplo, ale neprehrieva sa. Základný návlek ( k stredu zúžený ) je vyrobený z antimikrobiálnej textílie, ktorá je špeciálne priedušná a extrémne mäkká na dotyk, s šípovými ( flatlock ) švami a profilovaným dizajnom. Vnútorné protišmykové a protipotné pásky napomáhajú udržať ortézu na správnom mieste. Táto dokonalá ortéza maximálne spevní slabé alebo nestabilné kolená a ochráni po zranení, dá sa samozrejme použiť aj preventívne.
patentovaný triaxiálny ( trojosový ) kĺb poskytuje kolenu maximálnu ochranu umožňuje - na rozdiel od iných systémov s dvojosovým kĺbom - takmer prirodzený pohyb kolena.
systém prekrývaných vrchných pásov ( so záverom na suchý zips ), ktorý obtáčá celú hornú časť ortézy, spoľahlivo fixuje ortézu a udržuje ju v požadovanej pozícii.
vonkajší sieťovaný plášť s obojsmerne pružnou textíliou dokonale priľne po stranách a potom sa pohodlne usadí na štvorhlavom stehennom svale.
pevnejšie sekundárny plášť prekrýva oblasť holene, má v sebe zabudovanú stabilizujúcu gélovú oporu pre kolennú kosť a zadné spevňujúce pásy na suchý zip.
protišmykové vlnkové vnútorné úchyty držia ortézu na príslušnom mieste, bránia jej skĺznutiu.
tvarovo zúžené prevedenie ( presýpacie hodiny ) tela ortézy prináša dokonalejšie spevnenie, ortéza lepšie padne a drží.
neobsahuje neoprén
ochranné nylonové sieťované vrecúško (zadarmo) slúži ako ochrana materiálu ortézy pri praní alebo prenášaní.
farba šedočierna
tabuľka veľkostí ortézy ( podľa obvodu stredu kolena )
Stupeň ochrany - maximálna

Kolenná ortéza, kĺbová, exkluzívny materiál Hg80. Unikátna kolenná kĺbová ortéza, vyrobená z exkluzívneho materiálu HydraCinn™ (Hg80), ktorý je príjemne ľahký, urýchľuje odvod vlhkosti, udrží teplo, ale neprehrieva sa.
Základný návlek ( k stredu zúžený ) je vyrobený z antimikrobiálnej textílie, ktorá je špeciálne priedušná a extrémne mäkká na dotyk, so šípovými ( flatlock ) švami a profilovaným dizajnom.
Vnútorné protišmykové a protipotné pásky napomáhajú udržať ortézu na správnom mieste. Táto dokonalá ortéza maximálne spevní slabé alebo nestabilné kolená a ochráni po zranení, dá sa samozrejme použiť aj preventívne.
Patentovaný triaxiálny ( trojosový ) kĺb poskytuje kolenu maximálnu ochranu umožňuje - na rozdiel od iných systémov s dvojosovým kĺbom - takmer prirodzený pohyb kolena.
Systém prekrývaných vrchných pásov ( so záverom na suchý zips ), ktorý obtáča celú hornú časť ortézy, spoľahlivo fixuje ortézu a udržuje ju v požadovanej pozícii. Vonkajší sieťovaný plášť s obojsmerne pružnou textíliou dokonale priľne po stranách a potom sa pohodlne usadí na štvorhlavom stehennom svale.
Pevnejší sekundárny plášť prekrýva oblasť predkolenia, má v sebe zabudovanú stabilizujúcu gélovú oporu pre kolennú kosť a zadné spevňujúce pásy na suchý zips. Protišmykové vlnkové vnútorné úchyty držia ortézu na príslušnom mieste, bránia jej skĺznutiu.
Tvarovo zúžené prevedenie ( presýpacie hodiny ) tela ortézy prináša dokonalejšie spevnenie, ortéza lepšie padne a drží. neobsahuje neoprén. Ochranné nylonové sieťované vrecúško (zadarmo) slúži ako ochrana materiálu ortézy pri praní alebo prenášaní.

Farba šedočierna

Stupeň ochrany – maximálna

 

Veľkosť uviesť do poznámky v objednávke.

Tabuľka veľkostí ortézy ( podľa obvodu stredu kolena )


S M L XL
OBVOD CM 30 - 35 35 - 40 40 - 45 45 - 50


ks
spodni

 

 

 

 

 

© 2014 SPORTMEDIC
OBCHODNÉ PODMIENKY

 

 

 

 

 

REKLAMAČNÝ PORIADOK