Referencie | Videá | Kontakty

Kontakt

902 303 104

Home  /  Karta tovaru
KARTA TOVARU
  Thera-Band Podložka na cvičenie, 190 x 60 x 1,5 cm, modrá, 2505376.12 €

Podložku na cvičenie Thera-Band v modrom prevedení dodávame s praktickými elastickými popruhmi, pre pohodlné uskladnenie a prenášanie. Podložka má navyše šikovné očka pre zavesenie. Rozmery: 190 cm x 60 cm x 1,5 cm.

 

Cvičenie na podlahe môže byť nepohodlné, otlakom a odreninám sa ťažko vyhnete a preto je potreba kvalitná podložka na cvičenie, ktorá vám zaistí maximálnu podporu a komfort. Podložka na cvičenie Thera-Band je špeciálne navrhnutá tak, aby vám takýto komfort poskytla. Je vyrobená z polyethylenu a neobsahuje PVC. Vysoká hustota materiálu zaručuje pohodlie a znižuje riziko úrazu pri dopade, nízka váha je skvelá kvôli prenášaniu z miesta na miesto, čo oceníte napríklad, ak si podložku na cvičenie nosíte sebou na skupinové lekcie.

 

Podložka na cvičenie Thera-Band ide veľmi ľahko zrolovať a vďaka jej vodeodolnosti sa aj skvelo udržuje a čistí. Vyrába sa v troch krásnych farbách a troch rôznych veľkostiach. Vďaka svojím výnimočným vlastnostiam, ako je ideálna tvrdosť a ľahká váha, je podložka na cvičenie vhodná napríklad pre domáce cvičenie, ale uplatnenie nájde hlavne v rehabilitácii a taktiež vo fitness či pri skupinových lekciách. Podložka na cvičenie Thera-Band je profesionálnou voľbou pre každého, kto pri cvičení na podlahe vyžaduje vysoký štandard, bezpečnosť, komfort a kvalitu.ks
spodni

 

 

 

 

 

© 2014 SPORTMEDIC
OBCHODNÉ PODMIENKY

 

 

 

 

 

REKLAMAČNÝ PORIADOK