Referencie | Videá | Kontakty

Kontakt

902 303 104

Home  /  E-Shop

TEJPY

Tejpovacia páska Mueller

tejpovacia páska Mueller

Tejpovacia páska Mueller je klasický, elastický tejp (roztiahnuteľný až na 140% pôvodnej dĺžky), ktorý umožňuje svalstvu ideálne napätie a pomáha zvýšiť prirodzene prietok krvi okolo svalu. Páska pôsobí veľmi pozitívne na krvný obeh a lymfatický odtok, čím podporuje hojenie tkaniva a urýchľuje kvalitne regeneraciu a rehabilitáciu. Tejp je univerzálny pre 1.200 uznávaných aplikácií - vzorované lepidlo (pohybuje sa s kožou a svalmi) je jemné a hypoalergénne.

 

Fixačná tejpovacia páska Mueller

Fixační tejpovací páska MUELLER

Fixačná tejpovacia páska Mueller je vyrobená špeciálne pre európske tejpovacie techniky. Toto je najpevnejšia páska od Muellera! Základná fixačná tejpovacia páska extra je lepivá páska so zúbkatými okrajmi pre ľahšie strhávanie. Páska je špeciálne vyrobená pre európske spôsoby tejpovania, tzn. pevnejšia, silnejšia a produkt obsahuje suchý prírodný kaučuk.

Molitanová tejpovacia páska Mueller

molitanová tejpovací páska MUELLER

Molitanová tejpovacia páska je farebná, ultra tenká, mäkká a elastická molitanová páska. Táto páska sa používa ako podklad pre tejpovaciu pásku, to znamená, že tvoria vrstvu medzi pokožkoua tejpom, a tým bráni priamemu kontaktu tejpy s pokožkou. Tieto vlastnosti oceníte predovšetkým pri strhávanie tejpu alebo jeho častejšiu aplikáciu. Molitanová páska sa používa predovšetkým k ochrane kože pri tejpovanie.

spodni

 

 

 

 

 

© 2014 SPORTMEDIC
OBCHODNÉ PODMIENKY

 

 

 

 

 

REKLAMAČNÝ PORIADOK